Gruszka

Jestem sprzedawcą w naszym osiedlowym warzywniaku. Sprzedaje warzywa, owoce, jajka, tytoń, śmietanę i zapałki. Zarabiam niezłe pieniądze coś około sześciu tysięcy na miesiąc. Myślę, że to uczciwa zapłata za moją pracę. Oczywiście mówimy tu o zarobkach netto, na rękę. Lubię swoja pracę i wiem o warzywach prawie wszystko. Mogę podzielić się z wami swoimi wiadomościami. Nieraz płacą za taką wiedzę, ale ja w drodze wyjątku zrobię to za darmo.

Wiem jakie witaminy ma gruszka, wiem jakie witaminy ma jabłko, wiem jakie witaminy ma ziemniak, wiem jakie witaminy mają śliwki, pomarańcze, mandarynki, morele, brzoskwinie i banany.
Gruszki są bardzo zdrowe. Wiele osób kupuje je u mnie w dużych ilościach. Posiadają witaminy A, E B6 i K. Mają dużo wapnia, żelaza, magnezu. Gruszki pomagają też osobom, które zmagają się z zaparciami lub biegunkami. W tym pierwszym przypadku należy sięgnąć po miękkie i dojrzałe gruszki, ponieważ pobudzają trawienie. To bardzo fajna sprawa dla wszystkich zaatakowanych przez tę chorobę.
Jeżeli chcemy być piękni i zawsze młodzi warto jeść dużo gruszek, jabłek, a nawet ziemniaków.

Ja jestem piękny i wiecznie młody ponieważ jem codziennie dwa kilo ziemniaków, trzy kilo gruszek i kilogram bananów.
Mój najstarszy klient robi zakupy w moim warzywniaku od trzydziestu lat. Ma on już siedemdziesiąt lat, a wygląda na czterdziestolatka, ponieważ codziennie kupuje dwie gruszki, pięć bananów i kilogram marchewek. Z tych ostatnich robi sok i pije sobie jedną szklankę przed snem.
To samo dotyczy klientki, która kupuje u mnie zdrowe warzywa i owoce. Ma już swoje lata, a wygląda młodo, zdrowo i jest adorowana przez wszystkich facetów na osiedlu.
Parę lat temu zarząd osiedla chciał przenieść moją budę w inne miejsce. Nie pozwolili na to mieszkańcy. Murem stanęli za moim warzywniakiem. Pisali petycje, wywieszali hasła, a nawet grozili administracji obrzuceniem ich budynku zgniłymi jajami. Prezes odpuścił i zostawił mój warzywniak na starym miejscu. Wszyscy byli zadowoleni, a ja w ramach podziękowań dawałem każdemu klientowi do jego zakupów dodatkowo jedną gruszkę gratis.
Lubię te osiedle i fajnie się tu czuję. Żona mówi, że jem za dużo owoców, ponieważ krew we mnie buzuje i nocami nie daje jej spokoju. Nic na to nie poradzę. Jestem jurny dzięki witaminom znajdującym się w tych zdrowych owocach. Fakt palę papierosy, pije wódkę, piwo i wino, ale zawsze zagryzam to świeżą gruszką i wszystko wraca do normy.
Tak jak wcześniej pisałem nawet ziemniak ma witaminy i warto jeść te warzywo. Jednak tak jak ze wszystkim nie można przesadzać, bo po ziemniakach można szybko przytyć.
Gdy ktoś będzie w Zielonej Górze to zapraszam na moje osiedle do mojego warzywniaka. Ceny są u mnie bardzo przyzwoite. Na pewno każdy znajdzie u mnie zdrowy towar i wybierze sobie tanie śliwki, jabłka, gruszki, wiśnie, czereśnie, winogrona, bakłażany, marchew, pietruszkę, pora i wiele, wiele innych produktów. Zapraszam jeszcze raz, czekam niecierpliwie. Stoję każdego dnia do godziny dwudziestej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *