bon Allegro

Bony podarunkowe to coraz popularniejsze rozwiązanie wybierane na prezent. Sprawdza się praktycznie przy każdej okazji – czy to urodzin, czy to świąt, czy imienin. Są też dobrym pomysłem na podarunek np. z okazji ukończenia szkoły, obrony pracy magisterskiej itp. Głównym atutem jest tutaj szeroka możliwość wykorzystania bonu przez obdarowanego czy obdarowaną. Dzięki temu nie musimy szczegółowo znać gustu czy upodobań osoby, której chcemy sprawić prezent. Bon Allegro jeszcze mocniej wykorzystuje tę zaletę, ponieważ oferta popularnego serwisu sprzedażowego jest naprawdę szeroka. Zobacz, jak działa i jakie możliwości daje karta podarunkowa Allegro.

Czym jest bon Allegro?

Bon Allegro, znany także jako karta podarunkowa Allegro, to przedpłacona karta umożliwiająca doładowanie wirtualnego portfela w serwisie aukcyjnym i zakupowym Allegro. Można w ten sposób zasilić własne konto, jednak zwykle tego typu bony nabywane są z myślą o innych osobach (opłacanie przelewem własnych zakupów jest po prostu praktyczniejsze). Karta podarunkowa Allegro ma formę karty-zdrapki. Po zdrapaniu paska farby znajdujemy kod, który należy wpisać podczas zakupów w serwisie Allegro. By skorzystać z karty, należy mieć konto w serwisie (można je zawsze bezpłatnie założyć), ale nie trzeba przy tej formie płatności podawać numeru konta czy karty płatniczej. Bony podarunkowe można nabyć w różnych nominałach: 25, 50 i 100 złotych. Są szeroko dostępne, można je nabyć między innymi w sklepach sieci Żabka, Kolporter, Auchan, Tesco, PEPCO czy na stacjach BP. Bony aktywowane są przy kasie i ważne są przez rok od zakupu.

Zalety bonu Allegro

Bon Allegro ma wiele zalet. Po pierwsze – jest bardzo uniwersalny. Pozwala na zakup wielu towarów: książek, ubrań, gier komputerowych, narzędzi, instrumentów itd. Obdarowany może dowolnie wykorzystać swój bon, decydując się na rzeczy nowe lub używane, pochodzące od uznanych producentów lub od drobnych rękodzielników. Możliwości wykorzystania środków z bonu są w zasadzie nieograniczone, ciężko wyobrazić sobie podarunek bardziej uniwersalny. Po drugie – zabezpiecza nas przed zakupem nietrafionego prezentu. Kiedy obdarowany samodzielnie wybiera interesujący go przedmiot, możemy być pewni, że nie ma go już w swojej kolekcji. Po trzecie – mimo uniwersalności, to prezent unikalny. Obawiasz się, że wybrany przez ciebie prezent może ofiarować też ktoś inny? Otrzymanie dwóch takich samych książek może być problemem, z pewnością jest zaś niezręcznością. W przypadku bonu Allegro nie ma takiego problemu – nawet jeśli ktoś wpadnie na ten sam pomysł, obdarowany może wydać bony na zupełnie różne rzeczy!

Karta podarunkowa Allegro jest zatem świetnym wyborem, jeśli chcemy obdarować kogoś, nie mając pewności co do jego preferencji, bez względu na wiek czy płeć. Nadaje się też jako bon premiowy dla pracowników. A różne dostępne wartości bonu pozwalają dostosować go do okazji i stopnia zażyłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here