karma

Na prawidłowe funkcjonowanie organizmu psa ogromny wpływ ma sposób żywienia. To, co pies spożywa wpływ ma na jego sierść, zdrowie i ogólny rozwój. Dlatego tak ważny jest wybór właściwej karny. Musi być ona dostosowana do konkretnych potrzeb i preferencji czworonoga. Kluczowe jest, aby karma zawierała w swoim składzie odpowiednią ilość białka i witamin.

Brak konserwantów

Na rynku dostępne są różne karmy dla psów. Dużą popularnością cieszy się polska karma Wiejska Zagroda. Jej duża popularność wynika z tego, iż produkowana jest ona z produktów dostarczanych przez lokalnych dostawców. W swoim składzie nie zawiera sztucznych barwników i polepszaczy smaku. Ogromną zaletą tej karny jest duża ilość białka w składzie, które jest głównym budulcem organizmu psa. Dodatkowo zawiera witaminy oraz mikro i makroelementy niezbędne dla prawidłowego rozwoju psa.

Karma lekkostrawna

W przypadku dużych psów zalecana jest karma Wiejska Zagroda Białoryby. Zawiera ona w swoim składzie bardzo duże ilości mięsa oraz ryb. Jest to karma lekkostrawna, a dzięki temu minimalizuje ryzyko alergii pokarmowej. Dodatkowo bogata jest w zdrowe kwasy tłuszczowe, które pozytywnie wpływają na organizm psa. Poza tym karma bogata jest w witaminy A, B i D. Ma to pozytywny wpływ na sierść czworonoga.

Idealna karma dla szczeniaka

Wiejska Zagroda to również produkt polecany w przypadku szczeniąt. Mowa tu przede wszystkim o karmie Jagnięcina ze szpinakiem. W skład tej karmy wchodzi przede wszystkim mięso jagnięce, indycze oraz drobiowe. Dodatkowo w składzie znajduje się kwas linolowy, który posiada właściwości przeciwnowotworowe. Karma jest delikatna, nie podrażnia układu pokarmowego oraz uzupełnia zapotrzebowanie na witaminę C oraz magnez. Posiada w sobie wszystko to, co potrzebne jest szczeniakowi.

Karma dla psów aktywnych

Karma Wiejska Zagroda będzie również dobrym wyborem dla psów aktywnym. Mowa tu w szczególności o karmie Kaczka z gruszką. Bogata jest w dużą ilość białka oraz tłuszczu dla psa. To składniki, które w szczególności potrzebne są psom aktywnym. Obecne w karmie mięso z kaczki bogate jest w witaminy A, B i E oraz w takie minerały jak fosfor i żelazo. Z kolei obecna w karmie gruszka stanowi idealne źródło potasu, który skutecznie poprawia metabolizm oraz odpowiada za poprawne funkcjonowanie układu nerwowego.

Jak zatem widać, karma dla psa Wiejska Zagroda to wiele korzyści i zalet. Nie może zatem dziwić jej duża popularność wśród właścicieli czworonogów. Dla psów to nie tylko samo zdrowie, ale i oczywiście pyszny posiłek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here