Kubek termiczny Contigo – zabierz kawę ze sobą!

0
1456

Lato już za nami. Nieuchronnie zbliża się jesień, po niej nadejdzie zima. W chłodniejsze pory roku lubimy uraczyć się ciepłą kawą lub herbatą. Gdy na dworze panuje zawierucha, a my musimy iść do pracy, warto mieć przy sobie rozgrzewający napój. Z myślą o tym stworzono kubek termiczny Contigo – niezbędny gadżet dla wszystkich miłośników kawy. Jakie funkcja spełnia i dlaczego warto postawić właśnie na gadżet tej marki?

Czym jest kubek termiczny?

Kubek termiczny to przenośne naczynie spełniające funkcję termosu. Jego pojemność mieści się w przedziale 250-500 ml. Jest zatem niewielki, bardzo poręczny i z łatwością mieści się do torebki lub plecaka. Jadąc metrem, autobusem, czy tramwajem w każdej chwili mamy do niego łatwy dostęp. W przeciwieństwie do klasycznego termosu jest bardziej funkcjonalny. Nie trzeba bowiem odkręcać nakrętki, odblokowywać tuby i przechylać naczynia, aby skosztować jego zawartości. W komunikacji miejskiej groziłoby to poparzeniem. Termokubek został zaprojektowany tak, aby był łatwy w użytkowaniu. Posiada ustnik oraz nakrętkę lub przycisk, który uwalnia napój. Dzięki temu można obsługiwać go tylko jedną ręką.

Każdy kubek termiczny, w tym bardzo popularny kubek marki Contigo, mają podwójne ścianki, między którymi występuje próżnia. I to właśnie ona zapewnia utrzymanie wysokiej temperatury płynu i nieoddawanie ciepła na zewnątrz. Część z nich doskonale sprawdza się podczas jazdy samochodem. Mają silikonowe uchwyty, które umożliwiają przymocowanie naczynia w środku pojazdu.

Dlaczego najlepiej wybrać Contigo?

Aby kubek termiczny w 100% spełniał swoją funkcję i wzbudzał nasze zadowolenie, powinien być wykonany z najwyżej jakości komponentów. Niewątpliwie do prestiżowego produktu tej kategorii zalicza się naczynie termiczne wyprodukowane przez markę Contigo. Wyróżnia je przede wszystkim:

  • wysoka termika;
  • znakomita szczelność;
  • dobrego gatunku, metalowe tworzywo;
  • dbałość o detale;
  • odporność na uszkodzenia mechaniczne;
  • smukły kształt;
  • ciekawy design.

Kubki Contigo są dobrze wyprofilowane, idealnie więc dopasowują się do kształtu dłoni. Utrzymują ciepło nawet do 8 godzin. Niektóre modele wyposażone są w zewnętrzną warstwę silikonu, który zapobiega wyślizganiu się naczynia z ręki. Dostępne są w rozmaitych kolorach. Dbałość o najmniejszy szczegół i eleganckie, skrupulatne wykończenie wprawiają w zachwyt nawet najbardziej wymagających klientów. Contigo nadaje się więc do codziennego użytku, ale jest także idealnym pomysłem na praktyczny prezent dla bliskiej osoby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here