Pamięć się liczy

W ciągu roku jest wiele świąt, o których należy pamiętać. Nie chcemy przecież urazić naszych bliskich tym bardziej jeśli oni o nas pamiętali. Pamięć i sam fakt złożenia życzeń jest tutaj najważniejszy. Najlepiej zatem nie zapomnieć również tego kiedy jest dzień ojca. Jeśli jeszcze sobie nie przypominasz to podpowiem, że jest to 23 czerwca.
Mimo, że wspomniałem, że pamięć jest najważniejsza to jednak miło by było odwdzięczyć się ojcu za jego trud wychowawczy. Najlepszy upominek to taki, który będzie faktycznie coś znaczył. I nie mam tutaj na myśli wartości przedstawionej na paragonie. Prezent powinien być dany od serca i najlepiej zrobiony własnoręcznie. Nie musisz na prawdę kupować z tej okazji ojcu wiertarki udarowej, nawigacji GPS do auta czy kompletu opon zimowych. Najlepszy będzie prosty upominek. W Internecie jest masa pomysłów na tą okazję.
Pamiętaj również, że prezent jaki dajesz jest w pewnym sensie uzależniony od Twojego wieku. Dziwnie by wyglądało gdyby dwunastoletnie dziecko przyniosło ojcu w prezencie kilkuletnią whiskey. W takim wypadku wystarczy nawet zwykła laurka albo nawet zrobione w końcu lekcje czy porządki. Choć z garażu raczej niczego bym nie ruszał. Ojcowie potrafią być poruszeni gdy przestawia im się narzędzia.
W przypadku starszych dzieci, a w zasadzie już dorosłych, świetnym pomysłem jest zabranie ojca na mecz czy po prostu danie mu biletów tak by poszedł z kimś wedle uznania. Nie najgorszym pomysłem wydaje się również bon kupiony na grouponie oferujący jakąś usługę. Ojcowie też chcą poczuć się młodziej zatem bon do salonu barberskiego powinien okazać się strzałem w dziesiątkę.
Z pewnością do klasyków w zakresie upominków należeć będą koszule. Jednak z kupowaniem rzeczy tego typu jest zawsze problem. Po pierwsze, rozmiar. Każdy producent się nie co różni pod tym względem i koszula o danym rozmiarze może leżeć inaczej niż taka sama tylko, że z innego sklepu. Po za tym trzeba w takiej sytuacji znać gust obdarowywanego mężczyzny. Zakup koszuli w kratę w pastelowe kolory nie powinien być jednak błędny. Znacznie łatwiej jest z kolei kupić chociaż by skórzany pasek. To jest element garderoby, którym nie pogardzi każdy mężczyzna. uważaj jednak by nie został wykorzystany w innym celu. Choć ta praktyka i stawanie w kącie to raczej przestarzałe metody wychowawcze,
Rzeczą, której nie wątpliwie lepiej nie kupować są perfumy. Chyba, że spełni się jeden, podstawowy warunek, a mianowicie wie się jakiego zapachu obdarowywana osoba używa. Jeśli na dodatek jego flakon właśnie się kończy to uśmiech na twarzy gwarantowany.
Jeśli jednak chodzi o prezenty samodzielnie wykonane to świetnie sprawdzi się kolarz wspólnych, rodzinnych zdjęć w ramkach bądź w antyramie. Nie trudne wydaje się też kupienie gładkiego, jednokolorowego t-shirtu, na którym namalujemy bądź wydrukujemy wzór za pomocą odpowiednio dobranego szablonu. Jest to dość oryginalny sposób na prezent, który może pozytywnie zaskoczyć.
Nie zapominajmy jednak, że chodzi tu jednak nie o kwestie materialne a po prostu o zwykłe okazanie drugiemu człowiekowi szacunki i uczucia jakim go darzymy. Tego właśnie nie da się kupić za żadne pieniądze i to sprawia, że jest to takie bezcenne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here